СКАУТИНГ vs. ІНТЕРНЕТ

Кожен, хто втягується у вічний, як і сам скаутинг, суперечка про те, яку ж таки роботу називати «скаутською», а яку ні, приходить до розуміння простої істини, що треба не сперечатися, а працювати, а час, як завжди , розставить все по своїх місцях. Справді, бесмисленно лаятися з тими, хто стверджує, що скаутинг – це патрулі, природа, вузли, споруди, табори, спеціальності та походи, тому що вони мають рацію.

Дійсно, скаутинг не може існувати без дітей, тому що це його ядро, а все перераховане вище направлено на роботу саме з цим ядром і тільки з ним. Інша справа, що крім цього ядра навколо нас існує і ще безліч інших цікавих речей, які розумні люди замість того, щоб відразу з місця в кар’єр відкидати, спробують використати на користь все тому ж скаутингу і його ідеї.
Отже, точка зору, винесена в заголовок – Скаутинг vs. Internet, не вірна спочатку, тому що всі ми люди мудрі і розуміємо, що Інтернет треба використовувати на користь скаутингу і скаутам.

Нові можливості скаутингу

Сайт, електронна пошта, форум, гостьова книга, голосування, інтерактивні новини, тематична банерна мережа, блог і багато іншого – ось далеко не повний перелік можливостей, які можна використовувати на користь своєму скаутингу. Стильний сайт з безліччю речових доказів вашої скаутської роботи обов’язково приверне увагу до вашого скаутингу і, можливо, хтось захоче зробити теж саме, створить патруль і вже цього достатньо …
Нехай у нього все вийде, але ж у нас залишається ще можливість дізнатися про це електронною поштою, на форумі, в гостьовій книзі. Безмежні і незалежні від примх географії можливості інтернет-спілкування з захопленими скаутінгом людьми допоможуть відкрити нові сторони у своєму скаутинг, визначити його слабкі точки і знову, в який вже раз, почати вірити у власні сили і талант.
Зрештою з’явиться можливість просто поїхати куди-небудь майбутнім літом і провести ще кілька днів свого короткого життя в скаутському таборі.
Постійне оновлення новинної інтерактивної стрічки дозволить не засипати у своєму містечковому болоті, а призведе тільки до здорової конкуренції і пожвавленню в роботі. Голосування взагалі принесуть масу сюрпризів і ви, нарешті, зрозумієте, що люди, які сприймають ваші ідеї, представляють їх зовсім в іншому кольорі і контексті, так що доведеться вам зробити нелегкий вибір між своїм егоїзмом і реальною користю людству.

Вогонь, вода і мідні труби

Досягнувши перших успіхів не зупиняйтеся на досягнутому, а зверніть свою увагу на блоги та інші системи публікацій для того авторського колективу, який ви поступово зберете навколо свого скаутського сайту.
Перспективи в розсуванні кордонів для самовираження особистості без завзятості в один тільки скаутинг, призведуть до того, що одного разу до вас почнуть заходити чудові «… і не тільки скаутські» творчі натури і будуть майже на кожному кроці постійно дивуватися: «Як же у вас здорово! Ой, як у вас добре! А що це таке? А можна і мені? »
І ось тоді з гордістю розповідайте їм про те, що скаутинг – це патрулі, природа, вузли, споруди, табори, спеціальності та походи, і захопившись цією розповіддю ще кілька світлих сердець зроблять скаутинг кращим і добрішим …

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: